Kurumsal Nakliyat - Kastamonu Evden Eve Nakliyat, Taşımacılık

(0366) 214 49 92

(0544) 288 43 99

Kurumsal Nakliyat

19 Ağustos 2022 tarihinde HİZMETLERİMİZ kategorisine eklendi.
Kurumsal Nakliyat

Öncelikle ofis taşımacılığı için nakliye uzmanımız gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Tasıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı montaj-demontaj aletleri kullanılmaktadır. Tüm ofis eşyaları Avrupa’dan ithal pet garft kâğıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin, odanın ve bölümün ismi yazılır. Taşınan ofisi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis, Firmamız ve sigorta acentesi tarafından sonuçlandırılır.

Banka , Fuar , Fabrika Taşımacılık Hizmetleri
Banka Taşımacılığı
Banka taşımacılığı için; öncelikle bir expert eleman gelerek bankadaki eşyaları incelemektedir. Daha sonra iki eleman ile gelerek etüt çalışması yapılır. Etüt çalışması beğenilirse anlamsa sağlanır ve sözlemse yapılarak tasıma kâğıt üzerine dökülür. Tasıma günü banka görevlileri elemanlara değil direkt olarak Kastamonu Nakliyat ´in Müşteri Temsilcisi ile muhataptır. Bilgisayar ve buna benzer cihazlar avrupadan ithal pet grafit kâğıtlara sarılıp kolilere konur. Çelik kasa ve bankamatikler ise lift lif araçlar vasıtası ile taşınır.
Kastamonu Nakliyat hep gelecekteki olumlu yâda olumsuz olayları düşünerek geniş kapsamlı sigorta yapmaktadır. Sigorta poliçesi tasıma günü banka görevlisine Müşteri Temsilcisi tarafından verilecektir. Olası bir hasar durumunda ise banka Kastamonu Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta acentesi ile muhataptır titizlikle kurulumu yapılır.

KASTAMONU HAS NAKLIYAT

TEL : (0366) 214 49 92
GSM : (0544) 288 43 99

Adalet Cad. Adliye Sarayı Arkası Has Alışveriş Merkezi No:13 KASTAMONU

Sohbeti Başlat
Hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için yazabilirsiniz.