Kastamonu evden eve nakliyat - Kastamonu Evden Eve Nakliyat, Taşımacılık

(0366) 214 49 92

(0544) 288 43 99

Kastamonu evden eve nakliyat

19 Ağustos 2022 tarihinde HİZMETLERİMİZ, manşet kategorisine eklendi.
Kastamonu evden eve nakliyat

Kastamonu nakliyat olarak geniş evden eve nakliyat araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile Şehir içi, Şehirlerarası Konut, İşyeri, Büro, Fabrika nakliyesi ve eşya depolama hizmetlerini en güvenilir ve sorunsuz bir şekilde yerine getirmeyi garanti eder. Firmamıza telefonla ulaştığınız zaman size en uygun, en cazip fiyatı vererek evden eve nakliyat hizmetlerimizin konforunu ve rahatlığını yasayın.

Profesyonelliğimiz ve titiz ve itinalı çalışmamız ile bürodan büroya, ofisken ofise, evden eve nakliye islerini siz sayın müşterilerimize sorun ve problem olmaktan çıkarıyoruz. Geçmiş yılların firmamıza verdiği birikim tecrübe, Taşımacılık konusunda uzmanlaşmış personelimiz, geniş servis ağımız ve evden eve nakliyat isine göre özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş araç kadromuz ile sizlere zamanında ve kusursuz bir hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Kaliteli evden eve nakliyat firması her şeyden önce müşterilimizin eşyalarının kırılmasını önlemek amacı ile eşya ambalajlama konusuna çok önem vermektedir. Kaliteli evden eve nakliye ilk prensip olarak hiç bir ev eşyası ambalajlama, paketleme malzemelerine sarılmadan evden çıkarılmaz. Kaliteli evden eve taşımacılık her zaman için gelişen teknolojiyi takip ederek ev taşıtacak müşterilerimiz için en son çıkan paketleme ve ambalajlama ürünlerini kullanır.
Sigortalı evden eve nakliyat olabilecek kazalar için eşyalarınızı Türkiyecin önde gelen sigorta şirketleri tarafından değerinden sigorta yaptırır.

Kaliteli evden eve nakliyat firmamız size taşınma (ev nakliyatı) öncesi ücretsiz olarak görevlendirdiğimiz ekspertizimiz gelerek eşyalarınız için en uygun kamyonu ve buna bağlı olarak en uygun ücreti siz sayın müşterilerimize sunar.
Ücretsiz olarak atadığımız ekspertizimiz amacı taşınma gününde hiç bir problem çıkmasını önlemektir.

 

KASTAMONU HAS NAKLIYAT

TEL  : (0366) 214 49 92

GSM : (0544) 288 43 99

Adalet Cad.Adliye Sarayi Arkasi Has Alisveris Merkezi No:13 KASTAMONU

Sohbeti Başlat
Hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için yazabilirsiniz.