Tosya Evden Eve Nakliyat - Kastamonu Evden Eve Nakliyat, Taşımacılık

(0366) 214 49 92

(0544) 288 43 99

Tosya Evden Eve Nakliyat

1 Eylül 2022 tarihinde Hizmet Bölgelerimiz kategorisine eklendi.
Tosya Evden Eve Nakliyat

Tosya Evden Eve Nakliyat

Tosya evden eve nakliyat, ev ya da işyeri fark etmeksizin ülkemizin tüm illerine nakliye hizmeti sunmaktadır. Firma olarak önceliğimiz güvenli ve sorunsuz taşıma hizmetidir. Dört mevsim kesintisiz hizmet sunan firmamız, deneyimli kadrosu ile adından söz ettirir. Alanında profesyonel ekiplerimizin oluşturduğu plan ve program ile sistemli çalışarak gün sonunda evinizi kırık dökük olmadan teslim ederiz. Sigortalı hizmet veren firmamız için öncelik, değerli eşyalarınızın sağlam olması ve müşterilerimizin huzurudur.

İlgili personelimiz taşıma işlemi öncesi eşya alınacak ve bırakılacak mekanların adres bilgileri ve konumu hakkında bilgi edinir. Şehir içi ya da şehir dışı olma durumuna göre gerekli hazırlıklar yapılır. Her iki mekanın bina şartları ve kaçıncı katta olduğu tespit edilir. Duruma göre asansör taşıma yapılır. Ev veya ofiste bulunan eşyaların miktarı ve büyüklükleri belirlenerek ambalaj tedariki yapılır ve taşıma yapılacak aracın büyüklüğü belirlenir. Fiziki şartlar ve iş yüküne göre müşteriye net bir fiyat sunulur.

Müşterilerimizden aldığımız bilgiler ile iş tespiti yapılır ve ona göre plan program hazırlanarak, taşımada çalışacak ekip ve ekipmanlara karar verilir.

Tosya Evden Eve Nakliyatın Tercih Edilme Nedenleri?

Firma olarak amacımız müşterilerimize problemsiz bir taşıma sağlamaktır. Deneyimli ekiplerimiz prensip sahibi olup kararlaştırılan saatte taşımaya başlar ve sonlandırırlar. Taşıma planı müşterilerin istekleri doğrultusunda hazırlanır. Sigortalı taşıma güvencesi ile sizlere hizmet sunmaktayız. Taşıma esnasında olabilecek problemler tecrübeli ve ilgili ekiplerimiz tarafından giderilir. Şikayetçi olduğunuz bir durumda yetkili ekiplerimize ulaşarak probleminizi halledebilirsiniz.

Tosya evden eve nakliyat olarak siz müşterilerimize hizmet etmek en önemli görevimizdir.

Sohbeti Başlat
Hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için yazabilirsiniz.